Uncategorized

Paczka w RUCHu – jak to działa?

Zakupy internetowe to przede wszystkim wygoda, jako że robimy je gdzie chcemy, o której chcemy i co ważne kiedy chcemy. Zero ograniczeń! Pokochałam je będąc w pierwszej ciąży. Wcześniejsze buszowanie po sklepach sprawiało mi dziką frajdę, ale teraz już zdecydowanie nie. Po prostu szkoda mi czasu (w sumie to szkoda i go nie mam), zatem buszuję w sklepach online nocą, w ciszy i bez pośpiechu.

Paczkę w RUCHu poznałam dzięki endo.pl, w którym często robię zakupy dla chłopców. W momencie wyboru dostawy pojawia się sporo możliwości, wśród nich Paczka w RUCHu z najatrakcyjniejszą ceną. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tej formy przesyłki, bo przecież wygodniej jest czekać w domu, a paczka przychodzi pod wskazany adres – otóż nie! Teraz się o tym przekonałam, że wygodniej to jest być nieograniczonym czasowo.

 

Nareszcie przestało mnie irytować nadawanie przesyłek!

Na pewno kojarzycie kiosk RUCH-u w swoim mieście. Teraz ten tradycyjny punkt sprzedaży prasy i biletów (tak do tej pory go kojarzyłam), okazał się nowoczesnym punktem usługowym. To właśnie tam możemy odebrać naszą przesyłkę zamówioną w sklepie internetowym (czeka w punkcie odbioru 5 dni roboczych), ale i istotne, możemy też tam wysłać paczkę. Procedura nadania jest bardzo prosta. Wystarczy, że na stronie Paczki w RUCHu wybierając opcję ,,nadaj paczkę” wygenerujemy kod nadania lub etykietę adresową, którą wraz z paczką zaniesiemy do najbliższego kiosku RUCHu*. Możesz to zrobić idąc z dziećmi na spacer, do pracy lub na codzienne zakupy. Większość kiosków i saloników RUCHu jest czynna w godzinach 6 – 22, ale sprawdź punkt w swoim mieście. W moim co prawda jest tylko jeden i czynny od 6 do 17, ale w centrum miasta, dlatego mam go zawsze po drodze. 

 

Jakie są zalety Paczki w RUCHu?

Kiedy wiem, że nie będzie mnie w domu, a wybieram opcję dostawy robiąc zakupy internetowe lub potrzebuję coś wysłać , to wybieram Paczkę w RUCHu. To co przyciągnęło mnie do tej formy wysyłki, to fakt iż zamówienie składam online, wypełniam formularz, wybieram miejsce nadania i dostawy, zanoszę paczkę do kiosku i ją opłacam – gotowe. Formularz mogę wypełnić w każdej chwili – na spacerze (co ukazuje zdjęcie), w przerwie w pracy, gotując obiad, kiedykolwiek.

Udanych zakupów!

 *Paczkę w RUCHu można nadać wyłącznie w kiosku RUCHu, natomiast można ją odebrać zarówno w innym kiosku RUCHu, jak i w dowolnym Punkcie Partnerskim. Mapa dostępna jest na stronie www.paczkawruchu.pl.

Wpis powstał przy współpracy z RUCH S.A.

Zobacz także

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Paczka w RUCHu – jak to działa?”

  1. ladymamma.pl pisze:

    Korzystam często z paczki w ruchu zamawiając książki przez internet! Rzeczywiście jeszcze nigdy mnie nie zawiedli! Również polecam:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.