Witaj w mojej małej przestrzeni Internetu!

blogerka lifestyle

Nazywam się Magdalena Rowińska, a WkręcONA, to blog o życiu, celebrowaniu chwil, kobiecości, samorealizacji oraz przygodzie związanej z budową wymarzonego domu. Nie ma dla mnie nic ważniejszego ani wartościowszego niż tworzenie wspomnień, którymi się z Wami dzielę i mam nadzieję, że znajdziecie w tym miejscu sporą dawkę pozytywnej energii.

Urodziłam się 1989 roku, więc wiesz ile mam lat ;-) Jako mała dziewczynka chciałam zostać dziennikarką, więc gdy zaraz pod studiach zostałam mamą postanowiłam blogować. Jestem mamą dwóch rezolutnych chłopców z małą różnicą wieku. Macierzyństwo jest najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek przeżyłam i staram się cieszyć każdą chwilą z moimi dziećmi, zanim będą zbuntowanymi nastolatkami.

Żyję w małym mieście pod Wrocławiem, przemierzam świat zakochana w swoim mężu i uczę się każdego dnia, że mniej – znaczy więcej. Cenię ludzi, którzy mnie motywują, stąd chcę motywować innych do zmian własnego nastawienia. Życie jest przygodą i ma nas cieszyć. Kocham długie wieczory z lampką winą, uwielbiam jasne kolory (szczególnie żółty, co zapewne zdążyliście tu zaobserwować), lubię dobre kino i popcorn. A czego nie lubię? cebuli i pająków …
aaa!
na samą myśl mam dreszcze ;)

Możesz zawsze porozmawiać ze mną na Facebooku lub śledzić mnie na Instagramie, aby zobaczyć, kim jestem:


Miło, że tu jesteś! Zrób sobie kawę i zostań na dłużej.