Styl

Fryzury z warkoczem – na co dzień i od okazji!?

Fryzury z warkoczem od kilku sezonów są jednymi z najczęściej wybieranych upięć. Nic dziwnego! – bowiem, to idealne fryzury na co dzień (do pracy, na spotkanie, plażę), ale i specjalne okazje! W dodatku, to bardzo wygodne rozwiązanie i trwały efekt.

Fryzury z warkoczem to szereg możliwości – klasyczny, francuski, holenderski, kłos i wiele innych! Osobiście uwielbiam warkocze odwrócone (dobierany holenderski), mam wrażenie, że komponuje się z niemal każdym stylem ubioru i co istotne, dodaje objętości moim włosom.

„Nie umiem pleść warkoczy”

Tak, to prawda i chyba nigdy się nie nauczę, jako że nie mam córki, a za to mam utalentowaną bratową ;-) Wobec tego w tym poście nie pokaże Wam jak je wykonać, ale może choć ciut Was zainspiruje, by przy kolejnym wyborze fryzury pomyśleć o warkoczu. A jeśli ten post Wam się spodoba, to pomyślimy z Moniką o tutorialach (instrukcji krok po kroku jak wykonać daną fryzurę)! Tymczasem informuję wszystkich z Wrocławia i okolic, że Monika może uczesać i Was, na co dzień pracuje w Centrum Venus.

Propozycje fryzur z warkoczem

piękne fryzury z warkoczem fryzury warkocz na wesele warkocze śliczne fryzury

a Wy lubicie się w warkoczach?

Zapraszam na mój Instagram: zobacz tutaj!

  • 0 komentarzy

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.