Projekt dom

Planujesz budowę domu? Sprawdź co powinieneś wiedzieć

Budowa domu to dla wielu osób spełnienie marzeń. To ogromne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego przygotowania, świadomego planowania i zaangażowania.

W tym miejscu z pomocą przychodzą e-booki stworzone przez Sławomira Rowińskiego, konstruktora z ponad 15-letnim doświadczeniem, a prywatnie mojego męża.

Budowa domu krok po kroku – dlaczego warto skorzystać z poradnika budowlanego?

Zastanawiacie się pewnie, jak e-book może Wam realnie pomóc w budowie domu – w końcu dostępne są strony internetowe z poradami, wskazówkami. Jednak e-book, który stworzył S., jest napisany z perspektywy osoby, która już wybudowała nasz dom. A także  wszystkie informacje, które zawarł w e-booku są poparte jego wiedzą i zdobytym doświadczeniem  (konstruktora budowlanego, który zrealizował kilka inwestycji RBR Deweloper).

Wobec tego wszystko co ważne, znajdziecie w jednym miejscu, przekazane w bardzo przyjazny i zrozumiały sposób!

Odważ się sięgać po marzenia. Z e-bookiem „Odważ się wybudować dom – poradnik budowlany” wszystko będzie dużo prostsze.

E-book „Odważ się wybudować dom – poradnik budowlany” to kompleksowy przewodnik po budowie domu.

Zawarte są w nim wszystkie niezbędne informacje, od wyboru działki i projektu domu, przez uzyskanie pozwolenia na budowę, aż po etap budowy. E-book ten to nie tylko zbiór stricte budowlanej wiedzy, przekazanej w zrozumiały sposób, ale także praktyczne wskazówki dla osób będących niemal na każdym etapie realizacji swojego marzenia. Jeśli myśl o wybudowaniu własnego domu u Was dopiero kiełkuje, e-book to pozycja, która zawczasu pozwoli Wam się perfekcyjnie przygotować do tego, co Was czeka.

Dzięki e-bookowi zyskasz pewność, że budowa domu marzeń jest możliwa. Poczujesz pewność siebie i przekonanie, że ta przygoda przyniesie  wiele radości! Każdy, kto sięgnie po e-booka „Odważ się wybudować dom – poradnik budowlany”, przekona się, jak ogromnie ważne jest uwzględnienie osobistych kwestii jeszcze na długo przed etapem, w którym zakłada, że powinno to nastąpić.

Notes budowlany, niezastąpione narzędzie, które pomoże w organizacji i planowaniu budowy

Planując budowę domu, ważne jest nie tylko posiadanie wiedzy, ale także odpowiedniego narzędzia, które pomoże kontrolować proces budowy. Dlaczego?

Budowa domu to proces, który trwa wiele miesięcy, wymaga dużego zaangażowania i właściwej koordynacji prac – na przestrzeni czasu łatwo o czymś po prostu zapomnieć. Notes budowlany pomaga spokojnie przejść przez budowę, mając wszystko pod kontrolą, a dokładniej wszystkie ważne informacje w jednym miejscu.

W notesie znajduje się  m.in.:

Notes budowlany pozwoli Ci dokładnie zaplanować harmonogram prac, śledzić postępy i zapisywać istotne informacje. Prowadzenie takiego „dziennika z budowy” to sprawdzony sposób, który pozwala uniknąć chaosu i zamieszania podczas budowy.

Prowadzenie notesu jest również przydatne w wielu sytuacjach – choćby przy przeprowadzeniu generalnego remontu po latach czy ewentualnemu przekazywaniu domu, czy też jego sprzedaży – wiem, że na początku tego nie bierze się pod uwagę, ale zdarzają się różne sytuacje i w takich chwilach docenia się swoją przezorność. Taki notes po latach to też ciekawy sposób na zachowanie pięknych wspomnień, jeśli w notatkach uwzględnicie swoje osobiste komentarze.

E-book „Okna – o czym warto wiedzieć?” – czyli zbiór informacji o tym jak wybrać okna do swojego domu

Okna to jeden z najważniejszych elementów domu, ponieważ odpowiednio dobrane zapewnią komfort cieplny, przekładając się na wysokość rachunków za ogrzewanie, ale i akustyczny, co jest szczególnie ważne w przypadku lokalizacji o większym natężeniu ruchu. To także niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów zdobiących dom.

W poradniku „Okna – o czym warto wiedzieć” znajdziecie informacje o rodzajach okien, ich parametrach technicznych, a także o tym, jak wybrać okna, które będą spełniały Wasze potrzeby. Poznacie praktyczne wskazówki, które pomogą uniknąć powszechnych błędów i pomogą podjąć najlepszą, a co najważniejsze świadomą decyzję, bo uwierzcie, że wyboru okien lepiej później nie żałować. Pozycja ta również zawiera rozdział dot. montażu i odbioru okien (w tym okien dachowych i tzw. elewacji szklanych).

Jeśli interesuje Was temat budowy domu, to koniecznie obserwujcie Sławka na Instagramie: slawomir.rowinski

Znajdziecie tam ciekawe wideo z różnych realizacji oraz przydatne wskazówki budowlane:

Budowa domu to wyjątkowa i piękna przygoda, a celem Sławka jest przekonanie wszystkich, że nawet najtrudniejsze wyzwania można zmienić w udane przedsięwzięcie, jeśli tylko mamy odpowiednie nastawienie i przygotowanie!

 

Do następnego!

Zobacz także

Komentarze

7 odpowiedzi na “Planujesz budowę domu? Sprawdź co powinieneś wiedzieć”

 1. Ewa pisze:

  Odważ się wybudować dom – poradnik budowlany” zapewne pomoże wielu osobom w świadomym i bezproblemowym przejściu przez ten skomplikowany proces. Dodatkowo, notes budowlany wydaje się być praktycznym narzędziem do organizacji i planowania, co z pewnością ułatwi śledzenie postępów prac.
  Ciekawie brzmi również poradnik o oknach.
  Z pewnością wezmę porady pod uwagę.

 2. Maciej pisze:

  Jestem osobą, która marzy o budowie własnego domu, i ten e-book „Odważ się wybudować dom – poradnik budowlany” wydaje się być dokładnie tym, czego potrzebuję. Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga starannego planowania i przemyślanych decyzji na każdym etapie. Z tego, co przeczytałem, e-book ten zawiera wszystkie niezbędne informacje i praktyczne wskazówki, które pomogą mi zrozumieć, co jest do zrobienia i jak to zrobić.

 3. Adrian pisze:

  Ciekawa propozycja, sam przerabiałem budowę i uczyłem się w jej trakcie. Teraz wiem, że nie jest to mój ostatni dom, więc na pewno przy kolejnej budowie sięgnę po teo ebooka.

 4. Piotr pisze:

  Moja dziewczyna powiedziała, że wiele związków rozpada się podczas budowy domu. Chyba chciała mi w ten sposób powiedzieć, że woli mieszkanie.

 5. Marta pisze:

  Planuję budowę domu, ten artykuł z pewnością pomoże mi zrozumieć, dlaczego warto skorzystać z wszelkich poradników projektowych. Dzięki za cenne wytyczne!

 6. Decoroom pisze:

  To naprawdę praktyczna propozycja, zwłaszcza dla tych, którzy planują budowę swojego domu! Notes budowlany zdaje się być udanym narzędziem do organizacji i śledzenia postępów prac. Dzięki za udostępnienie tych cennych informacji!

 7. FashionNikol pisze:

  Świetny poradnik! Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, a taki przewodnik krok po kroku na pewno ułatwia planowanie i podejmowanie decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.