Styl

Być szczęśliwym i podarować szczęście – jak to zrobić?

Szczęście, to są tylko chwile?

Każdy z Nas dąży do tego by być szczęśliwym, a szczęście nie bierze się znikąd, coś musi je powodować. W życiu człowiek bywa szczęśliwy. To chwilowy stan ducha, uniesienia i euforii. Dla mnie szczęście, to ulotna chwila, za którą ciągle tęsknie, gonię za nią, a ona przychodzi niespodziewanie i gdzieś ponownie umyka. Dostrzegam tą chwilę w drobnych momentach, które cieszą, bawią, czasami wzruszają. Nie ma jakiegoś magicznego zaklęcia czy czarodziejskiej mikstury, która może dać nam ciągłe szczęście i zadowolenie. Szczęście jest uczuciem i już jest w nas. Ze szczęściem trochę jest tak jak z okularami pana Hilarego – nie widzimy, że po prostu je mamy i szukamy dalej …

Dając otrzymujemy o wiele więcej!

Dając bezinteresownie szczęście innych stajemy się szczęśliwi – to piękny sposób na życie! Zacytuję słowa osoby ważnej dla większości ludzi na tym świecie, J.P.II: „Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi”. Dlatego czuje się szczęśliwa, gdy mogę tą chwilą szczęścia obdarować innych!

Wszyscy, którzy zaglądacie na mojego bloga, tworzycie swoje rodziny, dbacie o własne dzieci, o ich rozwój, darzycie je uczuciem, tym wyjątkowym. Jednak niedaleko Nas mieszkają małe serduszka, które czują pustkę, której dotąd nikt im nie wypełnił. Możemy to zmienić – razem! Podarujmy odrobinę naszego szczęścia. Jak? Poprzez zakup kluczyków do szczęścia, z których cały dochód ze sprzedaży przekazany jest na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Fundacja pracuje po to, aby każde dziecko znalazło swój dom rodzinny, aby czuło się szczęśliwe.

Firma jubilerska SAVICKI otworzyła swoje serca i nakłania Nas abyśmy również otworzyli nasze za pomocą kluczyka i zamknęli w nim osoby, które są nam najbliższe. Podaruj sobie, bliskiej osobie ten kluczyk – to niesamowity prezent! Nosząc go lub obdarowując nim inną osobę, wiesz, że pomagasz, że dzięki Tobie dzieci mają szansę na bliskość. Koszt kluczyka to 99zł (wraz ze sznureczkiem w dowolnym kolorze) i tą kwotę w 100% firma SAVICKI przelewa na konto Fundacji. To niesamowite, że są tacy ludzie, którzy potrafią dawać, a nie tylko brać …

kluczyk do szczęścia szczęście DSC_9264 body hey popinjay szczęście drugi człowiek radość szczęście DSC_9364

Każdy z nas potrzebuje znaleźć klucz do swojego szczęścia. Razem z marką SAVICKI chcemy podarować Wam 5 kluczyków do szczęścia. Jeden z nich może trafić do Ciebie lub bliskiej Tobie osoby – Ty o tym decydujesz. Co należy zrobić?

Wystarczy, że skomentujesz TU (na blogu) ten post, pisząc: komu i dlaczego chciał/abyś podarować kluczyk do szczęścia oraz udostępnij ten post publicznie na Facebooku.

WAŻNE:

WYNIKI

Kluczyk do szczęścia otrzymują:

Renata Chróstna, Małgorzata Janura, Marta Świąder, Monika Zadka, Inez Gozlińska

GRATULUJĘ! i czekam na maila od Was pod adresem: blog@mamazawsze.pl – w treści podajcie kolor rzemyka, który chciałybyście otrzymać wraz z kluczykiem oraz dane do wysyłki.

savicki kluczyk do szczęścia

Zadbajmy o szczęście swoje i innych, pamiętajmy, że RAZEM możemy zdziałać wiele dobrego! Dlatego udostępnij ten post dalej (nawet jeśli nie bierzesz udziału w zabawie), a dzięki Tobie więcej osób dowie się o tej akcji charytatywnej. TU zobaczysz galerię gwiazd, które również noszą kluczyki do szczęścia i propagują akcję na czele z Magdaleną Różczką <3

zdjęcia: Kamila Celary-Kmiecik

Zobacz także

Komentarze

38 odpowiedzi na “Być szczęśliwym i podarować szczęście – jak to zrobić?”

 1. Wronkowa pisze:

  Pięknaś Ty, a Ignaś jaki blondas!

 2. Marta Szczepańska pisze:

  Kluczyk podaruje Leosiowi- synkowi mojej przyjaciółki, aby miał tyle szczęścia w przyjaźni co jego mama i ciocia Marta :)

 3. Monika Zadka pisze:

  Kluczyk podarowałabym mojemu synkowi- Igorowi, oby teraz i w przyszłości szczęście nigdy go nie opuściło! ?

 4. Ewelina Stalska pisze:

  Kluczyk szczęścia chciałabym podarować Pawełkowi. Ten mały szkrabik rok temu w pierszej dobie życia przeszedł operację przełyku. Chciałabym żeby mu w życiu szczęście dopisało, bo do tej pory troszkę mu fo brakowało.

 5. Magdalena pisze:

  Magdalena Możdżonek,swój kluczyk chciałabym podarować mojemu synkowi Kubusiowi,dlaczego? Bo ja swoje szczeście już mam,mam jego❤ a chciałabym mu podarować klucz do szczęścia…

 6. Izabela Czaja pisze:

  Ja podarowałabym kluczyk do szczęścia pewnej dziewczynce o imieniu Natalka, która ma dopiero 8 lat i walczy ze straszną chorobą, choć nie znam jej osobiście śledze jej losy na stronie, gdzie rodzice opisują jej ciężką walkę. Może w jakiś sposób dodał by jej sił do walki, a dzielnym rodzicom dodał otuchy.

 7. paolina paolina pisze:

  Kluczyk chciałabym podarować mojej Drogiej mamie, która w ostatnich dnia straciła najbliższą osobę, miłość swojego życia- męża. Tym samym utraciła szczęście a bardzo chciałabym żeby mimo tego wydarzenia i smutku, tracąc osobę która do Nas i do Niej już nigdy nie wroci( jedynie chroni Nas z góry) była szczęśliwa.
  Paolina paolina

 8. Asia Gwiazda pisze:

  A janmoze bede samolubna poniewaz bym podarowala sobie klucz szczęścia sobie… mam szczęście w postaci męża i Synka ktorych kocham nad zycie. Lecz mam miekie serce i wszystkim do okola podaje na rece i ile moge to pomagam a poten dostaje po pupie tak jak w przysłowie masz miekie serce to musisz miec twarda d****. A gdy My potrzebujemy pomocy to przyslowie Umiesz liczyc licz na siebie. Juz nie raz dostalam nauczke. Mam nadzieje e kiedys to szczęście do nas wroci.

 9. Maria Zawistowska pisze:

  Ja kluczyk podarowałabym mężowi, żeby zawsze pamiętał, że rodzina to największe szczęście.

 10. Chciałabym podarować go mojej przyjaciółce. Znamy się od ponad 4 lat i jest moją bratnią duszą. Jest jak starsza siostra, której nigdy nie miałam. Nasza przyjaźń nie specyficzna, nie ma takiej drugiej na świecie? a taki prezent sprawi, że zawsze będzie o mnie pamiętać jak spojrzy na kluczyk nie ważne w jakim miejscu na świecie będzie?

 11. Wiktoria Palczewska pisze:

  Chciałabym ten kluczyk podarować swojej córeczce, żeby szczęście nigdy jej nie opuszczało :)

 12. Kinga pisze:

  Jest wiele osób w moim życiu którym podarowalabym kluczyk i córeczki i koleżanki … ale dosyć niedawno pojawiła się w moim życiu osoba dzięki której zaczęło się zmieniac moje życie.
  Zaczęłam inaczej myślęc , zaczęłam widzieć to czego nie widziałam przez lata. Odeszłam od męża ucieklam z córkami w nieznane. I mam zamiar sobie poradzić. Oczyswiscie bez pomocy innych nie będzie to latwe ale wierzę że się uda. Tak więc kluczyk należy się osobie która jest mi bardzo bliska przyjaciół ma się nie Wielu. Ja znalazlam właściwych.

 13. Inez Goźlińska pisze:

  Kluczyk do szczęścia podarowalabym mojej ukochanej córeczce, która jest moim największym szczęściem. Kluczyk ten byłby również kluczem do jej wyjątkowego serduszka. Chciałabym aby przyniósł jej również szczęście podczas kolejnej operacji serduszka. Pragnę dać Klucz do szczęścia córce, gdyż to ona jest dla mnie największym Szczęściem, które mam po czteroletniej walce. Pragnę aby była szczęśliwa i aby jej wyjątkowe Serduszko dało nam spędzić razem jeszcze wielu wspólnych szczęśliwych chwil.

 14. Magda P pisze:

  Kluczyk bym podarowała Mojej mamie Zofii Materac która jest najlepsza mama na świecie . Podjęła walkę o zdrowie i jest bardzo silną kobietą Mój wzór do naśladowania ☺❤

 15. Joanna Werba-Wojewoda pisze:

  Kluczykiem obdarowałabym moją ukochaną córeczkę Malwineczkę

 16. Magdalena Czyszczoń pisze:

  Kluczyk do szczęścia podarowałabym sobie . Chciałabym aby pomagał mi on w dzieleniu sie tym co mogę dać z siebie najlepszego drugiej osobie. *_* i przekazywać te umiejętność takze w inne ręce.

 17. Marta Świąder pisze:

  Kluczyk podarowałabym mojemu synkowi Stasiowi, żeby mógł otwierać każde drzwi do szczęścia.

 18. Karolina Komar pisze:

  Chciałabym tej wyjątkowy kluczyk podarować mojemu mężowi <3
  Kiedy byłby z dala od domu kluczyk przypominałby mu jakie szczęście czeka na niego po powrocie.
  Zawsze z córeczką czekamy, aż do nas wrócimy i życzymy mu szczęśliwych wyjazdów i szczęśliwym powrotów do nas <3 <3 <3

  Karolina Komar

 19. Agnieszka Król pisze:

  Chciałabym podarować ten kluczyk mojej mamie, która całe życie dbała o nasze szczęście, a teraz pora by zadbała wreszcie o siebie:)

 20. Alina Jankowska pisze:

  Bardzo chciałabym podarować ten kluczyk mojej najwspanialszej Mamie, która jest bardzo silną kobietą, a pokazuje to walcząc z nowotworem. Ona daje nam i moim córeczkom szczęście każdego dnia, a sama go bardzo potrzebuje…
  Alina Jankowska

 21. angelica -matka dwoch wspanialych synow pisze:

  Identycznie jak wyzej kolezanka napisala.
  Chciałabym podarować ten kluczyk mojej Mamie, ktora jest najwspanialsza osoba na swiecie. Która całe życie dbała o nasze szczęście, a teraz pora by zadbała wreszcie o siebie
  Angelica Cucharec

 22. Marcelina Rakowska pisze:

  Kluczyk podarowalabym swojej przyjaciółce która nie ma w życiu lekko. Mieszka z rodzicami którzy spożywają bardzo dużą ilość alkoholu. Niestety nie ma tyle szczęścia by w końcu wyprowadzić się od nich wraz z 3 swoich dzieci. Męczą się z nimi każdego dnia. Chciałabym aby ten kluczyk pomógł jej na nowo uwierzyć w siebie i w swoje możliwości i w to że da radę pokonać każde przeciwieństwa losu. Wiara czyni cuda a ona ja już straciła. Warto odbudować ja na nowo ❤

 23. Wpis jak zawsze na 6+ ?Zdjęcia cudowne ?Szczęście i radość bije z Was ?????Oh zeby życie było proste i piękne ,pełne samych szczęśliwych chwil ,aby każdy był z kochającymi osobami zawsze blisko ,aby zdrowie dopisywało każdemu ,aby każdy pomagał bezinteresownie ,by człowiek potrafił cieszyć sie z najmniejszych rzeczy i uszczęśliwiał nimi innych !!Aby wszystkie dzieci były zdrowe !!! Takie mam marzenie …???? wezmę udział i ja w konkursie a dlaczego ? Komu podaruje ten kluczyk ? Nie wiem!!! Tzn wiem ,przebywamy w tej chwili u rodziny i jest w tej miejscowości Dom Dziecka ,sa tam małe duszyczki ktore napewno potrzebują szczęścia …jedna mała duszyczka .. mam nadzieje ze szczęście przyjdzie do Nich …??‍?‍???‍?‍?‍??‍?‍?‍?❤️❤️❤️

 24. Kluczyk do szczęścia podarowałabym swojej kochanie córeczce, która za 2 tygodnie skończy 2 latka. Jej szczęście jest dla mnie najważniejsze.Marze o tym i modlę się o to by jej tego szczęścia w życiu nie zabrakło. By była szczęśliwa.

 25. Emilia Gimińska pisze:

  Uwielbiam sprawiać, by bliscy wokół mnie byli szczęśliwy. Jestem najbardziej szczęśliwa gdy mogę dawać szczęście! A kluczyk podarowalabym mojemu kochanemu mężowi. Za to, że jest. Za to, że rozświetla nawet najbardziej zachmurzony dzień, że dzięki Niemu nie boję się już burzy, że dzięki Niemu jestem szczęśliwa ☺

 26. Aleksandra Białek pisze:

  Kluczyk podarowałabym mojej mamie, tak mało i zdecydowanie za mało dostaje odemnie rzeczy w podzience, za pomoc, miłość, zaufanie i za to że jest moim przyjacielem. Za to ze po prostu jest i moge na nią zawsze liczyć:*

 27. Jak to komu? Samej SOBIE!!
  Są chwile w życiu każdej kobiety, mamy, kiedy jesteśmy zmęczone, już nic nas nie cieszy… Ja niestety zaczynam być bardzo nerwowa, a moim chłopakom nieźle dostaje się po głowie… I w sumie – za nic…
  Mając taki cudny kluczyk, wystarczyło by abym na niego spojrzała, i myślę że moje humory wnet odeszłby w niepamięć.
  Bo szczęście mam ogromne! Jestem zdrowa, mam cudownego męża który dba o mnie jak mało kto. Mam synka, którego kocham ponad wszystko nawet gdy łobuzuje! Mam dom, prace,przyjaciół… Tylko czasami, sama nie wiem dlaczego, o tym zapominam…
  A nie powinnam…

 28. Roksana Jańczyk pisze:

  Kluczyk chciałabym podarować mojej babci, dlatego żeby szczęście towarzyszyło jej już do końca życia, żeby patrząc na ten kluczyk przypominał jej jak bardzo ją kocham, jak ważną osobą jest w moim życiu i że zawsze i wszędzie przybędę jej z pomocą.

 29. Justyna Nagońska pisze:

  A ja nieco samolubnie, kluczyk do szczęścia zostawiłabym sobie. Za kilka godzin lub dni po raz drugi zostanę mamą. Dość zabieganą, gdyż różnica wieku między moimi chłopcami będzie jeszcze mniejsza niż u Ciebie – 15 miesięcy. I jak wiadomo na początku nie będzie czasu na strojenie się i jak każda normalna matka, częściej inwestować będę w chłopaków niż siebie samą. A ten mały kluczyk, nie dość że byłby stylowym dodatkiem, to za każdym razem dotykając go, przypominałabym sobie o własnym szczęściu które juz mam i lada moment będę mieć pod nosem :)

 30. Renata Chróstna pisze:

  Podarowałabym taki kluczyk swojej przyjaciółce. Jest po zawirowaniach miłosnych, zakończonych rozwodem, po którym straciła wiarę w miłość i drugiego człowieka. Uważa, że już nic dobrego jej nie spotka. Serce mi łamie jak tak mówi ale zawsze jej mówię, że jeszcze będzie szczesliwa, zakochana i promienna jak wcześniej! A przy tym i ja będę szczęśliwa ☺

 31. Agnieszka Więcławska pisze:

  Bardzo chciałabym podarować kluczyk mojej Mamie niedługo obchodzi 50-te urodziny. Mama jest osobą bardzo martwiącą się o wszystko i mega zapracowaną uśmiech na jej twarzy pojawia się rzadko dzięki kluczykowi to się zmieni!

 32. Monika Grot-Sadowa pisze:

  Kluczyk podarowałabym mojemu mamie żeby w końcu była szczęśliwa i mozr przy pomocy tego szvzesliwego kluczyka trafiłaby na odpowiedniego faceta który ją pokocha za to jaka jest i nie będzie próbował jej zmienić. Nie chce żeby sama została kiedy się w końcu wprowadzimy z mężem. Myślę że ten kluczyk dodalby jej wiary w siebie :)

 33. Katarzyna Olga Lewandowska pisze:

  Kluczyk szczęścia ofiarowałabym mojemu synkowi Kacperkowi. ?
  Chciałabym aby szczęście w życiu nie opuściło go nawet na jedną małą chwilkę…
  Jak mawia jego chrzestny „życzmy sobie przede wszystkim szczęścia, bo na Titanicu wszyscy bylu zdrowi…” ?

  Póki co synek urodzony w niedzielę, szczęśliwy dzień nie narzeka na brak powodzenia… Może i tym razem Fortuna się do nas uśmiechnie. ?

 34. Paulina Gliwa pisze:

  A ja kluczyk podarowała bym mojej koleżance, która jest bardzo młodą osobą, szalenie ambitną i radosną. Ale niestety choroba, którą niedawno zdiagnozowali u niej lekarze wysysa z niej radość :(. Tak bardzo trzymam kciuki i wierzę, że wygra! ❤

 35. Agnieszka pisze:

  A ja swój kluczyk podarowałabym mojemu przyjacielowi. On był i zawsze jest dla mnie. Zawsze posłucha mnke w nocy przez telefon a nawet przyjedzie żeby przytulić chociaż mieszka 50km ode mnie. On był ze mną w najcjęższych chwilach i moge śmiało powiedzieć że to dzięki niemu jestem tu gdzie jestem. Jego serducho jest pełne ciepła i życzliwości. Nie ma słów jakimi mogłabym wyrazić wdzięczność. za to co dla mnie robi. Dziękuje :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.